Dárkový poukaz na individuální workshop

Happy Sandals individuální workshop pro jednoho nebo pro dva.

Dárkový poukaz na individuální Happy Sandals workshop

Varianty dárkového poukazu

Dárkový poukaz na workshop pro jednu osobu

Místo: Praha, Brno
Délka workshopu: 75 min

Věnujte svému partnerovi, partnerce, manželovi nebo manželce zážitek, o kterém sní. Darujte individuální workshop s lektorem, který umí provést celým výrobním procesem a zodpovědět veškeré otázky. Lektor vám doporučení vhodnou tloušťku materiálu na výrobu. Vybrat si můžete materiál s koženou nebo veganskou stélkou. Jak si ozdobit sandály korálky vám poradíme na místě.

Cena: 1990 Kč/osoba

Dárkový poukaz na workshop s partnerem

Místo: Praha, Brno
Délka workshopu: 90 min

Chtěli byste si individuální workshop užít se svým manželem, manželkou nebo partnerem? Objednejte si čas pro dva s lektorem. Společně vás provede celým výrobním procesem a zodpoví veškeré otázky. Lektor vám doporučení vhodnou tloušťku materiálu na výrobu. Vybrat si můžete materiál s koženou nebo veganskou stélkou. Jak si ozdobit sandály korálky vám poradíme na místě.

Cena: 3980 Kč/2 osoby

Lektor

Ing. Pavel Dvořáček

lektor a designer Happy Sandals
Lektorování kurzů s tématikou zdravého pohybování a osobního rozvíjení se věnuji více než 18 let. Vedl jsem úspěšné kurzy Taiči a Čchikungu, tlakových masáží i aktivních pohybových meditací. Mými kurzy za tu dobu prošly stovky účastníků. A za své největší úspěchy považuji, že pro mnohé z nich se cvičení stalo každodenním průvodcem či dokonce profesí.

Mám 5 let zkušeností jako masér, s velmi dobrými výsledky v odblokování bolestí zad, zejména krční páteře. V této práci jsem rovněž čerpal zejména z čínské medicíny, akupresury a akupunktury. V praxi se mi osvědčila také reflexní terapie podle metodiky známého českého léčitele Josefa Janči. Od těchto metod už to byl jen pověstný krůček k bosonohým sandálům.

Bosonohá chůze nebo chůze v bosých botech je dle mého názoru esencí všech těchto léčebných metod.

Co říkají účastníci workshopu?

Jsem nadšená, že jsem si sandály mohla vyrobit na Happy Sandals workshopu. Viděla jsem je na jednom letním festivalu v Praze a moc jsem po nich zatoužila. Později mi přišel email, že se koná workshop přímo u nás v Šumperku. Neváhala jsem ani vteřinu a hned se přihlásila.
Lenka DrobotunPoradkyně v oblasti klasické homeopatie
Mám rada kreatívne kurzy, z ktorých si môžem niečo užitočné odniesť domov. A o to viac, keď je to pekné a dá sa to nosiť. :-) Rada v lete chodím naboso, ale nie vždy je to príjemné, napríklad v meste po rozpálenom betóne. Sandále sú pre mňa super kompromis medzi bosou nohou a obuvou. Zároveň mi v taške nezaberajú zbytočne veľa miesta a viem ich skombinovať k sukni aj nohaviciam. Workshop veľmi odporúčam, je zábavný, tvorivý a praktický.
Mária LomnickáPohybová koučka a lektorka ergonómie
Hodně chodím bosky, dokonce i po městě, což má však někdy nevýhody. Kamarádovi se například stalo, že ho nepustili do kina v nákupním centru. V bosonohých sandálech se budu ve městě cítit lépe.
Petra ZemanováOnline podnikatelka