Vážení zákazníci, ve dnech od 8.7. do 26.7.2024 bude eshop uzavřen z důvodu čerpání dovolené. Vaše objednávky i nadále přijímáme a budou vyřízeny po našem návratu. Moc děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto.

Dárkový poukaz na seminář Rehabilitace lidského chodidla

Spojení tvořivého workshopu na výrobu barefoot sandálů
a semináře Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou

Dárkový poukaz na seminář Rehabilitace chodidla s výrobou barefoot sandálů

Dárkový poukaz pro jednoho nebo pro dva?

Dárkový poukaz pro jednu osobu

Místo: Brno
Délka semináře: 8 hodin

Věnujte svému partnerovi, partnerce, manželovi nebo manželce zážitek, o kterém sní. Darujte účast na celodenním semináři Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou, který je spojený s tvořivou dílnou na výrobu Happy Sandals.

Cena: 2490 Kč/osoba

Dárkový poukaz pro dvě osoby

Místo: Brno
Délka semináře: 8 hodin

Chtěli byste přijít se svým manželem, manželkou, partnerem nebo partnerkou? Objednejte si dárkový poukaz pro dvojici na celodenní seminář Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou, který je spojený s tvořivou dílnou na výrobu Happy Sandals.

Cena: 4980 Kč/2 osoby

Co říkají účastníci semináře?

Seminář Rehabilitace lidského chodidla jsem navštívila ze dvou důvodů. V prvé řadě jsem se chtěla naučit správně chodit v barefoot obuvi. Druhým důvodem byla výroba sandálů. Na semináři jsem se dozvěděla mnoho informací o mých chodidlech, jaké mají vady a jak je cvičením napravit a tím odstranit moje bolesti hlavy. Vzhledem k tomu, že nás na semináři bylo více s různými očekáváními a také potížemi při chůzi naboso, informací bylo opravdu velké množství a zapadaly do sebe jako skládačka. To, že jsem domů šla v krásných nových sandálech, vyrobených na míru mým potřebám, byla už jen třešnička na dortu. Chcete-li se dozvědět něco více o svém těle a ještě si odnést praktický dárek, seminář od Happy Sandals je správná volba.
Ing. Ivana Minářovástavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení