Dárkový poukaz na seminář Rehabilitace lidského chodidla

Spojení tvořivého workshopu na výrobu barefoot sandálů
a semináře Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou

Dárkový poukaz na seminář Rehabilitace chodidla s výrobou barefoot sandálů

Dárkový poukaz pro jednoho nebo pro dva?

Dárkový poukaz pro jednu osobu

Místo: Brno
Délka semináře: 8 hodin

Věnujte svému partnerovi, partnerce, manželovi nebo manželce zážitek, o kterém sní. Darujte účast na celodenním semináři Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou, který je spojený s tvořivou dílnou na výrobu Happy Sandals.

Cena: 2490 Kč/osoba

Dárkový poukaz pro dvě osoby

Místo: Brno
Délka semináře: 8 hodin

Chtěli byste přijít se svým manželem, manželkou, partnerem nebo partnerkou? Objednejte si dárkový poukaz pro dvojici na celodenní seminář Rehabilitace lidského chodidla s Evou Roupcovou, který je spojený s tvořivou dílnou na výrobu Happy Sandals.

Cena: 4980 Kč/2 osoby

Co říkají účastníci semináře?

Seminář zaměřený na zdravou chůzi a výrobu barefoot sandálů hodnotím jako velmi dobrý. Vzhledem k mým letitým problémům s chodidly (vbočený palec a artritický kloub) se zdravou chůzí dost zabývám a proto jsem navštívila po několika seminářích Zdravé nohy také tento o Zdravé chůzi. Vždy se dozvím něco nového, co pak do denní praxe zahrnuji. Denně pak procvičuji chodidla, alespoň na tenisovém míčku, naučila jsem se správně vnímat své nohy při chůzi a musím uznat, že mé nohy jsou mnohem pohyblivější. Odborná úroveň semináře je vždy vysoká a vlastnoruční výroba barefoot sandálů byla příjemná tvůrčí práce. Naučila jsem se v nich chodit, je to velmi příjemné, každému říkám, že si to musí na vlastní nohy vyzkoušet, aby ocenil přínos. Na jaře se vždy těším, až sandály opět vyndám z botníku.

Milada LedvinováMasérka